Micro Optický Vysílač OTH-1015-3mW FTTH-CATV Single-mode fiber optic 47-1000MHz 1550NM vysoký návrat ztráta s SC/APC
1 773.85 Kč 1 507.77 Kč
Dostupnost: Skladem

Množství *
Přidat do košíku
btn-share

······Specifikace······

Micro Optický Vysílač OTH-1015-3mW FTTH-Catv Single-mode fiber optic 47-1000MHz 1550NM vysoký návrat ztráta s SC/APC

Vlastnosti: určeno pro FTTH(Fiber to The Home) sítě Vynikající Linearity a rovinnosti Single-mode vlákno vysoký návrat ztráty Pomocí GaAs zesilovač aktivní zařízení Ultra nízká hlučnost technologie Pomocí DFB koaxiální malý balíček laserové Menší rozměry a jednodušší instalaci Červená LED pro indikaci napájení Specifikace

Číslo Položky

Jednotka

Popis

Poznámka Zákaznické Rozhraní RF Konektoru F-female Optický Konektor SC/UPC Napájení, F-samice Optický Parametr Optický útlum dB ≥45 Výstup Optické Vlnové délce 1550 nm Výstupní Optický Výkon mW 3 Optické Vlákno Typu Single Mode RF Parametr Frekvenční Rozsah MHz 47-1000 Rovinnost dB ±0.75 RF Vstupní Úroveň 80 dBµV±5 Vstupní Impedance 75 Ω útlum dB ≥16 C/N dB ≥52 ČSÚ dB ≥60 dB CTB ≥63 Další Parametr Napájení 12 VDC příkon W Rozměry mm 100*98*28

······Produkt Show······

  • Výstup wavelegth: 1550nm
  • Optické Vlákno Typ: Single Mode
  • Typ: OTH-1015-3mW
  • Výstupní optický výkon: 3MW
  • Značka: dk-sítě
  • Optický konektor: SC/APC
  • RF konektor: F-SAMICE
  • Původ: KN(Původu)
  • Položka Délka: 1m
  • Model: Micro Optický Vysílač
  • Vlákno Typ: Single Mode
  • Typ Konektoru: SC/APC
  • Velikost: 10
  • Číslo Modelu: OTH-1015-3mW
  • Použití pro: catv
  • Frekvenční Rozsah: 47-1000MHz
  • Aplikace: ftth systému

Štítky: optický vysílač, Vlákno, 1550nm edfa, fiber optic, catv optický ftth, catv vysílač, catv optických, optický vysílač, ftth nástroj, optický vysílač 24.

Napsat recenzi